RWR74S4R02FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S4R02FRBSL Vishay /Dale
    RWR74S4R02FRBSL Vishay /Dale
    RWR74S4R02FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S4R02FRBSL is described as RES 4.02 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"