RWR74S3R48FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S3R48FRBSL Vishay /Dale
    RWR74S3R48FRBSL Vishay /Dale
    RWR74S3R48FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S3R48FRBSL is described as RES 3.48 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.