RWR74S3R32FSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR74S3R32FSB12 Vishay /Dale
    RWR74S3R32FSB12 Vishay /Dale
    RWR74S3R32FSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S3R32FSB12 is described as RES 3.32 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V