RWR74S3160FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S3160FRRSL Vishay /Dale
    RWR74S3160FRRSL Vishay /Dale
    RWR74S3160FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S3160FRRSL is described as RES 316 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.