RWR74S2R74FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S2R74FRBSL Vishay /Dale
    RWR74S2R74FRBSL Vishay /Dale
    RWR74S2R74FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S2R74FRBSL is described as RES 2.74 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"