RWR74S2741FSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR74S2741FSS73 Vishay /Dale
    RWR74S2741FSS73 Vishay /Dale
    RWR74S2741FSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S2741FSS73 is described as RES 2.74K OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.