RWR74S1R37FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S1R37FRBSL Vishay /Dale
    RWR74S1R37FRBSL Vishay /Dale
    RWR74S1R37FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S1R37FRBSL is described as RES 1.37 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK