RWR74S1R27FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S1R27FRBSL Vishay /Dale
    RWR74S1R27FRBSL Vishay /Dale
    RWR74S1R27FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S1R27FRBSL is described as RES 1.27 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE