RWR74S1R24FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S1R24FRRSL Vishay /Dale
    RWR74S1R24FRRSL Vishay /Dale
    RWR74S1R24FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S1R24FRRSL is described as RES 1.24 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.