RWR74S1330FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR74S1330FRB12 Vishay /Dale
    RWR74S1330FRB12 Vishay /Dale
    RWR74S1330FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S1330FRB12 is described as RES 133 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK