RWR74N6R00BSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74N6R00BSBSL Vishay /Dale
    RWR74N6R00BSBSL Vishay /Dale
    RWR74N6R00BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74N6R00BSBSL is described as RES 6 OHM 5W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"