RWR74N5R00BSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74N5R00BSBSL Vishay /Dale
    RWR74N5R00BSBSL Vishay /Dale
    RWR74N5R00BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74N5R00BSBSL is described as RES 5 OHM 5W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.