RWR74N5R00BSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR74N5R00BSB12 Vishay /Dale
    RWR74N5R00BSB12 Vishay /Dale
    RWR74N5R00BSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74N5R00BSB12 is described as RES 5 OHM 5W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK