RWR74N1R05BSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR74N1R05BSB12 Vishay /Dale
    RWR74N1R05BSB12 Vishay /Dale
    RWR74N1R05BSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74N1R05BSB12 is described as RES 1.05 OHM 5W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM