RWR74N10R0BSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74N10R0BSBSL Vishay /Dale
    RWR74N10R0BSBSL Vishay /Dale
    RWR74N10R0BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74N10R0BSBSL is described as RES 10 OHM 5W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE