RWR71S1820FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR71S1820FRRSL Vishay /Dale
    RWR71S1820FRRSL Vishay /Dale
    RWR71S1820FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR71S1820FRRSL is described as RES 182 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM