RNR55K1212FMBSL Vishay /Dale
  • More about RNR55K1212FMBSL Vishay /Dale
    RNR55K1212FMBSL Vishay /Dale
    RNR55K1212FMBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNR55K1212FMBSL is described as RES 12.1K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM