RNR55J4871BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNR55J4871BSB14 Vishay /Dale
    RNR55J4871BSB14 Vishay /Dale
    RNR55J4871BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNR55J4871BSB14 is described as RES 4.87K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE