RNR55H5112BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNR55H5112BSB14 Vishay /Dale
    RNR55H5112BSB14 Vishay /Dale
    RNR55H5112BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNR55H5112BSB14 is described as RES 51.1K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS