RNR55H3401BMB14 Vishay /Dale
  • More about RNR55H3401BMB14 Vishay /Dale
    RNR55H3401BMB14 Vishay /Dale
    RNR55H3401BMB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNR55H3401BMB14 is described as RES 3.4K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE