RNR50H2430FRRSL Vishay /Dale
  • More about RNR50H2430FRRSL Vishay /Dale
    RNR50H2430FRRSL Vishay /Dale
    RNR50H2430FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNR50H2430FRRSL is described as RES 243 OHM 1/10W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE