RNC60J2201BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC60J2201BSB14 Vishay /Dale
    RNC60J2201BSB14 Vishay /Dale
    RNC60J2201BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60J2201BSB14 is described as RES 2.2K OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE