RNC60H4990DSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC60H4990DSRE6 Vishay /Dale
    RNC60H4990DSRE6 Vishay /Dale
    RNC60H4990DSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60H4990DSRE6 is described as RES 499 OHM 1/4W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK