RNC60H38R7FSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC60H38R7FSRE6 Vishay /Dale
    RNC60H38R7FSRE6 Vishay /Dale
    RNC60H38R7FSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60H38R7FSRE6 is described as RES 38.7 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR