RNC60H2522FSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC60H2522FSRE6 Vishay /Dale
    RNC60H2522FSRE6 Vishay /Dale
    RNC60H2522FSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60H2522FSRE6 is described as RES 25.2K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM