RNC60H2520DSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC60H2520DSB14 Vishay /Dale
    RNC60H2520DSB14 Vishay /Dale
    RNC60H2520DSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60H2520DSB14 is described as RES 252 OHM 1/4W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"