RNC60H2461DSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC60H2461DSBSL Vishay /Dale
    RNC60H2461DSBSL Vishay /Dale
    RNC60H2461DSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60H2461DSBSL is described as RES 2.46K OHM 1/4W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK