RNC60H1742DSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC60H1742DSBSL Vishay /Dale
    RNC60H1742DSBSL Vishay /Dale
    RNC60H1742DSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60H1742DSBSL is described as RES 17.4K OHM 1/4W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM