RNC60H1693BMRSL Vishay /Dale
  • More about RNC60H1693BMRSL Vishay /Dale
    RNC60H1693BMRSL Vishay /Dale
    RNC60H1693BMRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC60H1693BMRSL is described as RES 169K OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM