RNC55K4223FSR36 Vishay /Dale
  • More about RNC55K4223FSR36 Vishay /Dale
    RNC55K4223FSR36 Vishay /Dale
    RNC55K4223FSR36 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55K4223FSR36 is described as RES 422K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK