RNC55K3161FSRSL Vishay /Dale
  • More about RNC55K3161FSRSL Vishay /Dale
    RNC55K3161FSRSL Vishay /Dale
    RNC55K3161FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55K3161FSRSL is described as RES 3.16K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM