RNC55J9881BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55J9881BSBSL Vishay /Dale
    RNC55J9881BSBSL Vishay /Dale
    RNC55J9881BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J9881BSBSL is described as RES 9.88K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK