RNC55J8253FSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55J8253FSBSL Vishay /Dale
    RNC55J8253FSBSL Vishay /Dale
    RNC55J8253FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J8253FSBSL is described as RES 825K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS