RNC55J8252BRRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC55J8252BRRE6 Vishay /Dale
    RNC55J8252BRRE6 Vishay /Dale
    RNC55J8252BRRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J8252BRRE6 is described as RES 82.5K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X