RNC55J4491FSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC55J4491FSB14 Vishay /Dale
    RNC55J4491FSB14 Vishay /Dale
    RNC55J4491FSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J4491FSB14 is described as RES 4.49K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK