RNC55J40R2BSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC55J40R2BSRE6 Vishay /Dale
    RNC55J40R2BSRE6 Vishay /Dale
    RNC55J40R2BSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J40R2BSRE6 is described as RES 40.2 OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE