RNC55J3832BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55J3832BSBSL Vishay /Dale
    RNC55J3832BSBSL Vishay /Dale
    RNC55J3832BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J3832BSBSL is described as RES 38.3K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM