RNC55J3482FSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55J3482FSBSL Vishay /Dale
    RNC55J3482FSBSL Vishay /Dale
    RNC55J3482FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J3482FSBSL is described as RES 34.8K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS