RNC55J3010FRBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55J3010FRBSL Vishay /Dale
    RNC55J3010FRBSL Vishay /Dale
    RNC55J3010FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J3010FRBSL is described as RES 301 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE