RNC55J2871BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55J2871BSBSL Vishay /Dale
    RNC55J2871BSBSL Vishay /Dale
    RNC55J2871BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J2871BSBSL is described as RES 2.87K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM