RNC55J2803BRBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55J2803BRBSL Vishay /Dale
    RNC55J2803BRBSL Vishay /Dale
    RNC55J2803BRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J2803BRBSL is described as RES 280K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"