RNC55J2581BSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC55J2581BSRE6 Vishay /Dale
    RNC55J2581BSRE6 Vishay /Dale
    RNC55J2581BSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55J2581BSRE6 is described as RES 2.58K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"