RNC55H9650BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H9650BSBSL Vishay /Dale
    RNC55H9650BSBSL Vishay /Dale
    RNC55H9650BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H9650BSBSL is described as RES 965 OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"