RNC55H95R3BRBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H95R3BRBSL Vishay /Dale
    RNC55H95R3BRBSL Vishay /Dale
    RNC55H95R3BRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H95R3BRBSL is described as RES 95.3 OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"