RNC55H9421BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H9421BSBSL Vishay /Dale
    RNC55H9421BSBSL Vishay /Dale
    RNC55H9421BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H9421BSBSL is described as RES 9.42K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS