RNC55H6341BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H6341BSBSL Vishay /Dale
    RNC55H6341BSBSL Vishay /Dale
    RNC55H6341BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H6341BSBSL is described as RES 6.34K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH