RNC55H3792BSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC55H3792BSRE6 Vishay /Dale
    RNC55H3792BSRE6 Vishay /Dale
    RNC55H3792BSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H3792BSRE6 is described as RES 37.9K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE