RNC55H3202BSRSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H3202BSRSL Vishay /Dale
    RNC55H3202BSRSL Vishay /Dale
    RNC55H3202BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H3202BSRSL is described as RES 32K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"