RNC55H3052BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H3052BSBSL Vishay /Dale
    RNC55H3052BSBSL Vishay /Dale
    RNC55H3052BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H3052BSBSL is described as RES 30.5K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM