RNC55H1983BSRSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H1983BSRSL Vishay /Dale
    RNC55H1983BSRSL Vishay /Dale
    RNC55H1983BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H1983BSRSL is described as RES 198K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB